10.diena meklējot Švarcvaldes kūku!

10.diena TITSEE ezers ~ 35 km attālumā
DIENA, kad tiešām nav nekas ievērības cienīgs! Mazliet nobumbulēta diena un visi jūtamies mazliet saguruši pēc vakardienas 10 stundu virpuļošanas atrakciju parkā.
Varbūt 1 diena par daudz ap Freiburgu. Laikam pēc Austrijas kalniem nekas tik ļoti neiespaido!
Protams, var braukt lielākus attālumus uz Franciju un Šveici skatīties turienes skaistumus, bet tas nav mūsu pašmērķis!

Ja nebrauktu uz atrakciju parku EUROPA-PARK, vai te atbrauktu – diez vai! Austrijas kalnu ainavas aizķēra sirdi nepajokam!

Ejam apkārt Titsee ezeram, praktiski kā Baltezeram, kur pie ezera netiek klāt un to redz tikai pa gabalu! Pie ezera rēgojās tikai privātmājas un viesnīcas.
“Jauka” ezera tūristu taka 6 kilometru garumā pa šosejas ietvi. Ejot ap ezeru, to var redzēt tikai cauri māju pagalmiem!;)
Nu labi, otrā pusē situācija ir jau labāka! Taka zaļāka, bet plāns ir apiet ezeram apkārt!

MISIJA atrast privātu piknika vietu! Nevar būt, ka jāiet tikai oficiālās vietās, viesnīcās un par maksu! Nav runa par naudu, bet gribas kā filmās vieniem pašiem meža ielokā pie ezera atpūsties, plunčāties pa ezeru un gulēt koku paēnā!
Atrodam vienu taku, kuras galā nav uzraksts PRIVĀTS! Turpat atrodas netālu arī viesnīca, bet nu riskējam un ripojam lejā ar ratiņiem pa nopļauto pļavu!;)

Eleganti! Tik raustamies kā jau latvieši, kad mūs pamanīs un dzīs prom! Ar zīdaini jau ļoti klusu neiznāk uzvesties;) prieka izsaucieni ik pa laikam atskan!
Pikniks un koka paēnis! IR! Misija izpildīta un jāiet tālāk ap ezeru!

Kempinga vietās var peldēt cik uziet, bet te ir citi tādi kā mēs!

Kādreiz esam domājuši par kempera īri, bet nu nav salīdzinoši izdevīgāk kā dzīvoties pa viesnīcām + vari apstāties tikai kemperim paredzētās vietās! Kas manu romantiku mazliet nosit – viens pie otra ar kabatslakatiņa lieluma privāto teritoriju! Varbūt maldos, bet pagaidām tas nav mums! Nav mums vēl suņi, kaķi un papagaiļi jāņem ceļojumā!

Akmeņainā ezera krastā nolūztu uz zemes mazā snaudienā, ietinusies dvieļos – tomēr mazliet pavēsi ēnā!
Pieceļoties tikai viena doma galvā dun – švarcvaldes ķiršu kūka un kafija! Ko viņi tagad čammājās – man vajag beidzot to kūku!

Noklausos no viena jaunieša pārmetumu, ka esmu gulējusi 1 stundu un ceļabiedri nav uzdrošinājušies mani celt! PALDIES maniem vīriešiem! :)
Labi, ka nav mani nobildējuši un ielikuši bildi apsmieklam – guļ ceļojumu aģente viena pati pludmalē, kamēr ceļotāji vienkārši nosit laiku un gaida, kad dāma pamodīsies!;)

Spēks un enerģija kaulos! Ejam tak tālāk!
Garais stāsts īsumā: apstaigājot ~ 10 restorānus un kafejnīcas ezera apkārtnē neatrodu to, ko es meklēju! Jo, protams, dienas sākumā ieraudzīju kūku par 1,80 EUR! Kāpēc man tieši tāda būtu jānogaršo par 4 EUR! Ejam uz man zināmo vietu un TUR! TUR VAIRS kūka NAV – finito, kaput!;)) Beķerejas arī jau slēdzas ciet! Kā nekā pulkstens jau 17:00! Kad mums būs tādi darba laiki!? Par svētdienām vispār nerunājot, kad 99% viss ir slēgts!

Atliek vēl vakars un Freiburgas vecpilsētā noteikti nobaudīsim kūku pa skaisto!

Izbaudam vakaru vecpilsētā un itāļu saldējumu – gelato! Lai tā kūka paliek citiem, kas to vēlas! Tik izmisusi es vēl neesmu, lai baudītu 1 gabalu kūkas vecpilsētā par 9,80 EUR! Mārtiņš Sirmais savā Kulta raidījumā to ir iemācijies, tad jau varbūt kādreiz uzceps arī man! Ja vien viņš nojaustu manu vēlmi un eksistenci!;)

Švarcvaldē bez švarcvaldes kūkas, tas laikam kā Rīgā bez Laimas šokolādes un Tallinā bez Vana Tallinn liķierīša!
Lai kulta preces paliek citiem!;))

ZĪDAINIS visi šodien saguruši un čīkstīgi! 10 dienas ceļojumā jau nevar būt visas ideālas!

NAKTSMĪTNE latviešu viesu nams Freiburgā.
Vieni ceļo, vieni tur dzīvo, jo strādā. Jauki, ka arī strādājot ārzemēs vari būt ar savējiem! Cik nu ar savējiem, jo cilvēki ir nonākuši kopā vienā laikā un vietā!

Mazliet skumīgi, jo uzrunātie latviešu bērni ir priecīgi, ka dzīvo Vācijā! Protams, tās ir ārzemes un tie ir bērni! Latvija esot Latvija!

Te jau sāk sagribēties arī mājās! Dodamies uz māju pusi!

DIENAS PRIEKS vīriešiem – esam trāpījuši antīko mašīnu svētkos!

  
  


One thought on “10.diena meklējot Švarcvaldes kūku!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s