Tagad? Pasaules apceļošana!

Es laikam drīzumā blogu varētu nosaukt par 100 & 1 aizbildinājumu!
Rīta jaukākais pārsteigums – priecājos par latviešiem! (neko padarīt – tāda dīvaine nu esmu!)
Sekoju facebookā vienai no pasaules ceļotājai – JĀ! bez ceļošanas es nevaru dzīvot un elpot, ja vien to pati varētu biežāk!

Sekoju Mappin Megan un kam tik vēl ne un, ko es redzu – rakstu par latviešiem viņas ierakstā!

Mēs esam tik mazi, bet tik vareni & sirsnīgi mēs lepojamies par savējiem, lai ko tie sasniegtu, lai kur vien tie būtu, bet vārds LATVIA vienkārši izlec Tev priekšā un Tu nevari būt vienaldzīgs!

Izlasīju latviešu interviju un atkal nezinu, kur lai noslēpj, nobāž vai aizdod kādam savus 100 & 1 aizbildinājumus, kāpēc nedoties pasaules ceļā! (kā lai uzdrīkstos piecelt blakus guļošo un pateikt – lūdzu, braucam tūlīt ceļojumā! JĀ! Raksts top 6:00 no rīta un laikam nebūtu labi tagad modināt vīru, vēl mani nesaprastu – lai arī viņš jau ir pieradis pie manis;)

100 & 1 AIZBILDINĀJUMS! 
JĀ! tas vārds skan kā nasta – aizbildinājums, bet pasaules apceļošanas apspiestajā vēlmē es saprotu, ka man apkārt nav aizbildinājumi vai “apgrūtinājumi”, bet gan kaut kas svētīgāks – MANA MINI ĢIMENE – es, vīrs un foršākie dēli ever, LIELĀ ĢIMENE – mēs un mani vecāki, LIELUM LIELĀ GIMENE – mēs, mani vecāki un mūsu trakie radi!

Es zinu, es ceļošu un visai drīz, varbūt citādāk, bet ceļošu! Tikmēr priecāšos un apbrīnošu citus uzdrīkstējošos kā mīļo Zandu Zariņu, kuru ievēroju instagramā un tagad kļuvusi vēl tuvāka arī dzīvē – Paldies!, Melnais, Kaspars Čekotins, kamzolis un vēl citi, bet rīta agrumā  ir viņi – tik dažādie, bet vienojošie pasaules cilvēki!

Kas man patīk Vasaras saulgriežos un Jāņos? UGUNSKURS!
Ieskatoties tajā kaut uz mirkli, Tu vari ielūkoties tik dziļi sevī un es zinu, ka tad atkal apjautīšu – lai iet pie vella visa pasaules apceļošana, jo man apkārt ir daudz kas vērtīgāks!!!
Cik maz gan mums vajag, lai būtu labi! Kaut biežāk to saprastu un atcerētos!

Tagad mani sauc, esmu kādam vajadzīga: “Mammūūūū!”


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s